2811-RMC-525200KT Samwha Capacitor: polypropylene; three phase; Q@50Hz:20kVAR; 525VAC; 22A
Part Nnumber
2811-RMC-525200KT
Description
Capacitor: polypropylene; three phase; Q@50Hz:20kVAR; 525VAC; 22A
Producer
Samwha
Basic price
Attention! This product is sold up to the quantity available in stock. In case of larger orders, the amount will be replaced by the available quantity. Capacitor type : polypropylene Capacitor kind : three phase Capacitor application : power factor correction Reactive power : 20kVAR Operating voltage : 525V AC Operating current : 22A Body dimensions : Ø86 x 350mm Capacitance : 231µF Mounting : M12 screw Capacitors features : discharge resistors included Leads : screw Manufacturer : SAMWHA
Following Parts
Random Products
(keyword 2811-RMC-525200KT Samwha Capacitor: polypropylene; three phase; Q@50Hz:20kVAR; 525VAC; 22A)